Rüyada Attan İnen Kimse

Rüyada Attan İnen Kimse

Herkes hemen her gece birtakım rüyalar görmekte ve uyandığında internet ortamında yer alan rüya tabiri sitelerinden rüyasını yorumlamak istemektedir. Oldukça fazla sayıda kişi tarafından, rüyada at görülmesi aratılmaktadır.

Rüyada attan inen kimse, sahip olduğu mevkiyi kaybetmesi olarak yorumlanır. Kişinin attan kendi isteği ile inmesi ya da düşmesi halinde kişinin sevgilisinden ayrılması ya da eşinin vefat etmesi olarak da bilinmektedir. Attan düştüğünde çevresinde kimseler var ise ve kişi kalabalık bir ortamda ise, maddi ve manevi anlamda kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyada attan inen kimsenin, hayatında birtakım olumsuzlukların meydana geleceği de yorumlanmaktadır. Rüyada at görmek çoğu zaman olumlu olarak yorumlansa da birtakım hallerde ise bu gibi kötü şekilde de yorumlanabilmektedir. Rüyada görülen atların rengi de bu konuda son derece büyük bir öneme sahip olabilmektedir. Beyaz at çoğu zaman daha hayırlı bir hayat yaşanacağına delalet etmektedir. Herhangi bir renge sahip olan bir attan indiğini ya da düştüğünü görmek ise, genel olarak kişilerin maddi ve manevi açıdan sıkıntı yaşayacağına işaret etmektedir.

Kişilerin her zaman doğru ve net bir şekilde rüya tabirine ulaşabilmesi için, muhakkak gördüğü rüyayı en iyi şekilde hatırlamalıdır. İnternet siteleri ya da birtakım rüya tabircileri aracılığı ile kişiler kısa bir süre içerisinde gördükleri rüyaların tabirlerine ulaşabilme imkânına sahip olabilmektedir.

11 Yorumlar

Yorum Yap

gelyarimol.com bankssg.com bayan24