Rüyada Kahverengi At Görmek

Rüyada Kahverengi At Görmek

Rüyada kahverengi at görmek: Kişinin her anlamda büyük bir güç elde edeceğine, üzerinde çalıştığı işte başarıya nail olacağına, halk içerisinde tanınan ve sözü geçen biri olacağına işarettir.

Rüyada kahverengi bir atı sevdiğini gören kişinin bütün dilekleri kabul olur, hayalleri uğrunda karşısına çıkacak olan engelleri bir bir aşarak emeline ulaşır ve hayatına sımsıkı sarılarak umut ettiği şeyler gerçek olur.

Rüyada kahverengi bir at sürüsünü görmek kişinin işinin ehli insanlarla bir araya geleceğine ve onlarla bir iş yapıp başarılı olacağına veyahut çok saygın kişilerle dostluk kuracağına işarettir.

Rüyada kahverengi bir ata bindiğini gören kimse ise bulunduğu kötü halden daha iyi bir hale nail olacağına, hayal ettiği şeylerin gerçekleşeceğine, hasta ise şifa bulacağına, fakir ise zengin olacağına, işsiz ise iyi bir işe girip yüksek bir gelir elde edeceğine işarettir.

Rüyada kahverengi bir at tarafından kovalandığını gören kimsenin ise çok yakında büyük bir kısmete nail olacağına, Bu kısmetin ömür boyu sürecek bir bereketi olacağına işarettir.

Rüyada At Görmek: Rüyada At görmek her anlamda güzellik ve hayırla yorulur. Yani rüyada görülen at ne kadar güzel ise, işlerinizde o denli güzel ve hayırlı olduğuna, görülen attaki eksiklik ise, atta görülen eksiklik nispetinde işlerinizde noksanlık veya yapacağınız işte önünüze çıkacak engellerin olduğuna işarettir. Sakin ve uysal bir at görmek yine sakin ve olgun bir insanla tabir olunur. Rüyada kırmızı ve ihtiyar bir at görmek kişinin işlerinin bozulacağına delalet eder. Sıkıca dizginlenmiş bir at görmek ise kişinin duygularını dışa yansıtamadığına ve bu nedenle sıkıntı çektiğine işarettir.

9 Yorumlar

Yorum Yap

gelyarimol.com bankssg.com bayan24