Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada Siyah At Görmek, rüya sahibinin insanlığa faydalı olabilecek işler yapmasına ve iyi bir geleceğinin olmasına işarettir. Ayrıca yüksek ticari kazancının olacağı şeklinde de yorumlanır. Kişinin hak edeceği gücü ve itibarı kazanacağına ve önünde huzur ve refah dolu bir geleceğin olduğuna da işarettir. Her anlamda özlenen sonun yakın olduğunu müjdeleyen rüyalar arasında bulunur. Gösterilen çabaların boşa çıkmadığı günlerin başlangıcı olarak da bilinir.

Rüyada Siyah At Görmek, büyüklüğün ve zenginliğin sembolüdür. Atın cins bir at olması durumunda kişinin artan gücüne ve rızkına yorumlanır. Siyah bir ata binen kişinin ise şeref ve haysiyetinin artacağı düşünülür. Siyah atın tay olması durumunda ise rüya sahibinin bekârlık durumunda zengin bir kişiyle evleneceği veya yeni bir ev alacağı şeklinde yorumlanır. Gemsiz bir ata binmek ise istenmeyen bir kişinin emrine girileceğini ya da başkasının emrinde çalışılacağını belirtir.

Rüyada görülen siyah atın huysuzlanması, rüya sahibinin riyakar ve yalancı bir kişiyle karşılaşmasına ve bu kişiden göreceği zarara yorulur. Ayrıca eyersiz bir at ise işlerin istenmeyen bir şekilde terse döneceğine ve neticelerinin olumsuz olacağına yorumlanmaktadır. Görülen siyah atın öldürülmesi ise rüya sahibinin para ve malının artacağını anlatır. At tarafından ısırılmak ise çevresindeki kişiler tarafından saygı göreceği manasındadır. Riyada görülen siyah atı satmak, rüya sahibi için pek hayra yorumlanmaz. Kişinin başkalarıyla yapacağı kavgaya, aile içindeki tartışmalara ve şiddetli geçimsizliklere işaret eden bir rüya olarak kabul edilir. Rüyadaki atın erkek olması durumunda ise rüya sahibine güç kazandıracak ve iktidara gelmesine sebep olacak bir rüya olduğu söylenir. Görülecek atın dişi olması durumunda, rüya sahibi evliyse, büyük bir mal satın alacağına, bekâr ise saygın ve şerefli bir kişiyle yapılacak evliliğe yorumlanır. Çok sayıda Rüyada Siyah At Görmek ise şiddetli yağacak yağmurlara ve sellere yorumlanır.

Rüyada siyah attan inerek başka bir ata bindiğini gören kişinin iş değişikliği yapacağı müjdelenir. Ticari yaşamında büyük değişimlerin işareti olarak kabul edilen siyah attan inerek başka bir siyah ata binmek güzel hallere yorumlanır. Siyah atın bir yere bağlı olması da kişinin geciken mutlu yaşamına ve elde edemediği isteklere yorumlanmaktadır. Çeşitli silahlarla birlikte ata binmek, güç ve başarının sembolüdür. Kendi atının çalındığını gören kişi ise, işini kaybedeceği, sağlıklı ise hastalanacağı hasta ise daha da kötüleşeceğine işarettir.

Rüyasında siyah bir atı seven kişi, hiç ummadığı derecelere sahip olacak ve makamı yükselecektir şeklinde tabir edilir. Asilliğin sembolü olan at, rüya sahibine yaşamında olumlu gelişmeleri ve bereketli günleri müjdeler. Bazı kaynaklarda yolculuğu da müjdelediği bilinir. Ayrıca her türlü sıkıntının sona ermesini ve hayırlı günleri de anlatır ve bu kişinin her istediği dilek yerine gelir.

9 Yorumlar

Yorum Yap

gelyarimol.com bankssg.com bayan24