Rüyada tay görmek

Rüyada tay görmek

Rüyada Tay Görmek, genelde müjdeli bir habere ve şansınızın açık olmasına tabi edilir. Ayrıca rüyada ev içinde tay görmek de evinize çok seveceğiniz bir hediye geleceğine işaret eder. Rüyada çok güzel bir tay görmek ise verdiğiniz mücadeleler sonucunda koymuş olduğunuz hedeflerinize ulaşabileceğinize ve güzel bir karşı cins ile dostluk kuracağınıza da tabi edilmektedir.

Rüya’da tay sevmek, şansınızın artacağına ve gönlünüzden geçen her şeyin olacağına da işaret eder. Bununla birlikte güzel günler geçireceğinize de tabi edilmektedir. Rüya’da gördüğünüz tayı sevdikten sonra binmek de, çevreniz tarafından saygı duyulan ve sevilen bir insan olduğunuza işaret etmektedir.

Tay: 3 yaşına kadar olan at yavrusuna verilen isimdir. Ya da hayvanın bir yanındaki yük olarak da kullanılır.

Rüyada Tay Görmek ile ilgili verdiğimiz bilgiler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak sizlere sunulmaktadır. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele aldıktan sonra yorumlamak gerekir. Parçalı bir şekilde hatırladığınız rüyalarınızdaki nesne ya da eylemleri tek tek ele alıp bu şekilde değerlendirmeniz de önemlidir. Bu anlamda rüya tabirlerinizin önemli olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Rüya tabirleri, rüyada gördüğünüz nesne ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma ve çeşitli ezoterik ekollerle birlikte aynı anlamı taşımaz ya da aynı şekilde yapılamamaktadır. Birçok eski kültürde rüya görme olayı, doğaüstü bir iletişim veya ilahi bir müdahale olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar bir takım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Özellikle eski Yunanlılar, inşa ettikleri Asklepion adındaki tapınak ya da sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasına yönelik çeşitli psikolojik çalışmalarda da bulunmuştur. Hatta bazı Kızılderili kabilelerindeki ayinlerde, kişiler bir rehber rüya görene kadar oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılmıştır. Günümüzde de çeşitli psikolojik ekoller, rüyaların anlamlarına ilişkin farklı varsayımlar ortaya atmaktadır. Rüya yorumları 19. Yüzyılın sonlarından günümüze kadar psikoanalizin bir parçası olarak kullanılmış ve kitap haline getirilerek insanların bilgi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla sunulmuştur. Rüyalarını doğru bir şekilde yorumlayan birçok insan bu kaynaklara başvurarak bilgi edinmeye devam etmektedir.

15 Yorumlar

Yorum Yap

gelyarimol.com bankssg.com bayan24